Ponorné čerpadlo 3,5" SCm 2-14 – RTS

5 349 

Katalogové číslo: 39984 Kategorie:
Značka: IBO

Popis

Ponorné čerpadlo 3,5" SC 2-14 - RTS má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku)
Toto čerpadlo s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových či čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Je také vhodné ke zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití a zavlažování či postřikování vodou.

Hydraulická část čerpadla 3,5" SC 2-14 – RTS je od motoru oddělena (čerpadlo není postaveno jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo jednoduše demontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) nemusí být nákladná a je především rychlá, co je při případné poruše velkou výhodou.  
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.

Ponorné čerpadlo 3,5" SC 2-14 – RTS je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice, nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Další alternativy

Ponorná čerpadla na vodu IBO - Ponorná čerpadla na vodu IBO jsou kvalitní a spolehlivá zařízení pro čerpání vody z hloubek a studní. Nabízíme široký výběr ponorných čerpadel různých výkonů a velikostí, která jsou ideální pro domácí i průmyslové použití. S IBO ponornými čerpadly na vodu získáte vždy efektivní a spolehlivé řešení pro čerpání vody. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo IBO SCM 3-25 – RTS, Ponorné čerpadlo 3" STM 24 – RTS, Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55, Ponorné čerpadlo 4 SDm 2-12 – RTS