Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,75

4 199 

Katalogové číslo: 38293 Kategorie:
Značka: IBO

Popis

Ponorné 3 "(třípalcová) vřetenové čerpadlo SQIBO – 0,75 je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo s širokou škálou použití.
Použití čerpadla:
Ponorné vřetenové čerpadlo 3 – SQIBO – 0,75 je určeno k čerpání pitné a užitkové vody.
Praktické a veľastranné využití ponorného čerpadla SQIBO – 0,75 je možné hlavně díky jeho rozměrům. Toto úzké čerpadlo lze použít i do velmi úzkých vrtů. Ponorné čerpadlo je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad.
Ponorné čerpadlo SQIBO – 0,75 se výborně hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Pokud se chcete vyhnout případné výměny zmíněného setu, protože víte, že studna / vrt pískuje – vhodná alternativa je čerpadlo s plovoucími oběžnými koly, například: Ponorné čerpadlo 3Ti-20 – RTS. 

Další alternativy

Ponorná čerpadla na vodu IBO - Ponorná čerpadla na vodu IBO jsou kvalitní a spolehlivá zařízení pro čerpání vody z hloubek a studní. Nabízíme široký výběr ponorných čerpadel různých výkonů a velikostí, která jsou ideální pro domácí i průmyslové použití. S IBO ponornými čerpadly na vodu získáte vždy efektivní a spolehlivé řešení pro čerpání vody. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo SKT 100, Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-18, Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55, Ponorné čerpadlo 4 SD 10-13 / 400V – RTS