Ponorné čerpadlo vřetenové DIPPER 2700

3 059 

Katalogové číslo: 38882 Kategorie:
Značka: IBO

Popis

Ponorné 4" (čtyřpalcové) vřetenové čerpadlo DIPPER je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo se širokou škálou použití.
Použití čerpadla:
Ponorné vřetenové čerpadlo DIPPER je určeno k čerpání pitné a užitkové vody a lze jej použít do vrtů od průměru 125mm. Je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad. Výborně se hodí také jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Další alternativy

Ponorná čerpadla na vodu IBO - Ponorná čerpadla na vodu IBO jsou kvalitní a spolehlivá zařízení pro čerpání vody z hloubek a studní. Nabízíme široký výběr ponorných čerpadel různých výkonů a velikostí, která jsou ideální pro domácí i průmyslové použití. S IBO ponornými čerpadly na vodu získáte vždy efektivní a spolehlivé řešení pro čerpání vody. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 4 SD 3-18 / 400V – RTS, Ponorné čerpadlo SKT 100, Ponorné čerpadlo 4 SDm 2-12 – RTS, Ponorné čerpadlo 4SD 6-20 / 400V – RTS