Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-15

5 875 

Katalogové číslo: 38663 Kategorie:
Značka: IBO

Popis

Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-15 má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku)
Použití:

do nových a čerstvých vrtů
do studní a nádrží
do vodojemů a sběrných šachet
vhodné na zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí
pro domácí nebo průmyslové použití
zavlažování a postřikování vodou

Výhody:

Hydraulická část čerpadla IBO SDM 3-15 je od motoru oddělená (čerpadlo není postavené jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo snadno demontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) nemusí být nákladná a je především rychlá což je při případné poruše velkou výhodou .
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.

Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-15 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Při použití čerpadla do nové / čerstvé studni nebo vrtu doporučujeme použít dezinfekci.
Aplikací dezinfekce PolyWELL pomůžete vodnímu zdroji regenerovat se a vyčistit se.

Další alternativy

Ponorná čerpadla na vodu IBO - Ponorná čerpadla na vodu IBO jsou kvalitní a spolehlivá zařízení pro čerpání vody z hloubek a studní. Nabízíme široký výběr ponorných čerpadel různých výkonů a velikostí, která jsou ideální pro domácí i průmyslové použití. S IBO ponornými čerpadly na vodu získáte vždy efektivní a spolehlivé řešení pro čerpání vody. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 4 SD 6-10 / 400V – RTS, Ponorné čerpadlo 4 SD 16-14 / 400V – RTS, Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,25, Ponorné čerpadlo 4 SDm 6-10 – RTS