Ponorné čerpadlo 3Ti-37 – RTS

7 277 

Katalogové číslo: 38410 Kategorie:
Značka: IBO

Popis

Ponorné čerpadlo 3Ti-37 má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku). 
Ponorné čerpadlo 3Ti-37 s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových či čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné na zvyšování tlaku při zabudovaní do rozvodního potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití a zavlažování či postřikování vodou.
Hydraulická část čerpadla 3Ti-37 je od motoru oddelena (čerpadlo není postavené jako monoblok – v případě poruchy se dá čerpadlo jednoduše demontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) nemusí být nákladná a je především rýchlá co je v případě poruchy velkou výhodou. 
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou. 
Ponorné čerpadlo 3Ti-37 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Další alternativy

Ponorná čerpadla na vodu IBO - Ponorná čerpadla na vodu IBO jsou kvalitní a spolehlivá zařízení pro čerpání vody z hloubek a studní. Nabízíme široký výběr ponorných čerpadel různých výkonů a velikostí, která jsou ideální pro domácí i průmyslové použití. S IBO ponornými čerpadly na vodu získáte vždy efektivní a spolehlivé řešení pro čerpání vody. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 3Ti-20 – RTS, Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-11, Ponorné čerpadlo IBO 3 – SDM24, Ponorné čerpadlo 4 SDm 3-18 – RTS