Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600×1200

27 375 

Katalogové číslo: 116120 Kategorie:
Značka: PRODO

Popis

Čerpací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600×1200 je vodotěsná, plně vybavená malá čerpací stanice určená pro čerpání splaškových odpadních vod a kalů.
Tato přečerpávací kanalizační šachta se používá zejména tam, kde není možné gravitační připojení na veřejnou kanalizační síť, tedy je třeba překonat výškový rozdíl od vtoku až do kanalizační sítě.
Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600×1200 umožňuje odvádění odpadních, případně drenážních vod z odlehlých míst jako jsou například:

samostatně stojící obytné budovy a sídlištní celky
průmyslové a chemické provozy
rekreační střediska

Čerpadlo použité v této šachtě:

Ponorné kalové čerpadlo IBO KRAKEN 1800 DF s drtičem
jde o čerpadlo s velkým výkonem
má tepelnou ochranu nainstalovanou ve vinutí motoru
čerpadlo má jedinečný, vysoce efektivní řezací nůž z nerezové oceli
tato přečerpávací šachta je vhodná hlavně na místa, kde se nárazově či dlouhodobě zdržuje 6 – 10 lidí
Výtlak čerpadla (m): 25
Maximální průtok (l/min): 350
Příkon čerpadla (kW): 1,8
Provedení čerpadla – napětí (V): 230
Plovákový spínač: ano

Rozdíl mezi šachtami, které máme v nabídce, je hlavně v ponorném kalovém čerpadle, které je v přečerpávací šachtě použito. Hodnoty, výkon a ostatní parametry čerpadla naleznete pokud kliknete na link, který je níže v tomto textu a informuje o čerpadle, které je použito v šachtě.
Díky tomu, že v šachtě KOMPAKT MAX 1600×1200 je použito čerpadlo s velkým výkonem, hodí se tato přečerpávací šachta hlavně na místa, kde se nárazově či dlouhodobě zdržuje vícečetná skupina lidí, například 6 – 10 lidí.
Vlastnosti a výhody pro uživatele:

jednoduchá konstrukce, nízká hmotnost – snadná přeprava a montáž
kompletní vybavení – nejsou zapotřebí žádné dodatečné úpravy
samonosná konstrukce – není třeba šachtu obetonovat (s výjimkou nízké hladiny spodních vod)
polypropylen – záruka mimořádné chemické a mechanické odolnosti a také dlouhé životnosti
vstup:  DN 110mm (vstup lze upravit na DN 125 nebo DN 160 a v tomto případě je třeba tuto informaci uvést do poznámky při objednávání)
výstup:  DN 50mm
vstupní komín do šachty: DN 600mm

K zakoupení tohoto produktu – Přečerpávací kanalizační šachta JUMBO 1300×1200 si můžete objednat se slevou až 50% - Ponorné kalové čerpadlo IBO FURIATKA 370 s drtičem, které můžete použít například při servisním čištění šachty. Máte-li o tuto možnost zájem, je třeba to uvést do poznámky v objednávce – objednávka vám bude následně přepracována.
Umístění čerpací šachty:
Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600×1200 je standardně dodávána s plastovým víkem, které nesmí být zatěžováno pravidelnou chůzí ani průjezdem. V případě této instalace musí být zabráněno vstupu na víko (např. odnímatelnou betonovou deskou či oplocením prostoru šachty).
Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600×1200 obsahuje:

Přečerpávací kanalizační šachta (výška 1300mm)
Ponorné kalové čerpadlo IBO KRAKEN 1800 DF s drtičem
na čerpadlo připojen soubor armatur se zpětným kulovým ventilem

Další alternativy

Přečerpávací kanalizační šachty PRODO - Přečerpávací kanalizační šachty PRODO jsou kvalitní a spolehlivé řešení pro odvodnění a čištění odpadních vod. Tyto šachty jsou vyrobeny z odolného materiálu a umožňují snadnou údržbu a čištění. Díky svému konstrukčnímu provedení jsou ideální pro použití v objektech s velkým množstvím odpadních vod. Podobné produkty: Přečerpávací kanalizační šachta MIDI 1600×1200, Přečerpávací kanalizační šachta JUMBO 1600×1200, Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT 1600, Přečerpávací kanalizační šachta JUMBO 1300