Ponorné čerpadlo AQUA ST 3T-32 / 230V

6 630 

Katalogové číslo: 18129 Kategorie:
Značka: Omnigena

Popis

Ponorná čerpadla na pitnou vodu se používají při zásobování průmyslových, obytných či zemědělských objektů pitnou vodou získávanou z větších hloubek (více než 8m), nebo přiváděnou z větší vzdálenosti.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Nová řada 3" čerpadel Omnigena 3T 3" je určena pro čerpání vody ze studní, vrtů a nádrží.
Čerpadla Omnigena AQUA 3T 3" mají několik výhod:

Jejich hydraulická část je od motoru oddělena (čerpadlo není postaveno jako monoblok (některé jsou) a v případě poruchy lze čerpadlo jednoduše zdemontovat.
Případná oprava, kterou realizujeme my, nemusí být příliš nákladná, jak tomu bylo doposud.
Jsou energeticky úsporné.
Díky průměru pouhých 75mm lze tato čerpadla použít i při čerpání vody z úzkých vrtů.
Čerpadlo dokáže trvale nasávat až 50g abrazivních látek (nečistot)/m3, krátkodobě až 150g těchto látek/m3, proto je vhodné do i do čerstých studní a vrtů.

Ponorné čerpadlo Omnigena AQUA 3T-23-0,75,230V 3" je vhodné pro zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad.
Ponorné čerpadlo s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových, čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné pro zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití, zavlažování či postřikování čistou vodou.
Čerpadla řady AQUA ST jsou vhodná pro malé a střední protipožární stanice.

Další alternativy

Ponorná čerpadla na vodu Omnigena - Error #:That model is currently overloaded with other requests. You can retry your request, or contact us through our help center at help.openai.com if the error persists. (Please include the request ID abe379bffd9cd986e50eadb8f4eb48f7 in your message.) Podobné produkty: Ponorné čerpadlo vřetenové Omnigena EVJ 1,2-100-0,75 230V, Ponorné čerpadlo vřetenové Omnigena EVJ 1,5-120-1,1 230V, Ponorné čerpadlo Omnigena MULTI WQ 1100F, Ponorné čerpadlo Omnigena MULTI WQ 1500F