Ponorné čerpadlo 3Ti-27

6 332 

Katalogové číslo: 38409 Kategorie:
Značka: IBO

Popis

Ponorné čerpadlo 3Ti-27 má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Ponorné čerpadlo 3Ti-27 s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových či čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné na zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití a zavlažování či postřikování vodou.
Hydraulická část čerpadla 3Ti-27 je od motoru oddělená (čerpadlo není postavené jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo snadno demontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) nemusí být nákladná a je především rychlá což je při případné poruše velkou výhodou.
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.
Ponorné čerpadlo 3Ti-27 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Další alternativy

Ponorná čerpadla na vodu IBO - Ponorná čerpadla na vodu IBO jsou kvalitní a spolehlivá zařízení pro čerpání vody z hloubek a studní. Nabízíme široký výběr ponorných čerpadel různých výkonů a velikostí, která jsou ideální pro domácí i průmyslové použití. S IBO ponornými čerpadly na vodu získáte vždy efektivní a spolehlivé řešení pro čerpání vody. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo SKM 150, Ponorné čerpadlo 4 SD 3-14 / 400V – RTS, Ponorné čerpadlo 4 SDm 3-18 – RTS, Ponorné čerpadlo 4 SD 3-18 / 400V – RTS