Mosazná jímka k teploměru 1/2″ x 150mm

116 

Katalogové číslo: 6ef52aafbb21 Kategorie:
Značka: Steno

Popis

Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě. Popis produktu není momentálně k dispozici. V případě zájmu o podrobnější informace nás kontaktujte. Stav zboží – Nové

Proč si koupit Mosazná jímka k teploměru 1/2″ x 150mm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Mosazná jímka k teploměru 1/2″ x 150mm, nabízená za cenu 116,00 CZK Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Mosazná jímka k teploměru 1/2″ x 150mm jsou více než jen JÍMKY TEPLOMĚRU MOSAZNÉ; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Steno. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto . S luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Další alternativy

JÍMKY TEPLOMĚRU MOSAZNÉ - Jímky teploměru mosazné jsou kovové trubky, které slouží k ochraně teploměru při měření teploty v různých prostředích. Jsou vyrobeny z mosazi, což zajišťuje jejich odolnost vůči korozím a vysokým teplotám. Jímky jsou vhodné pro použití v průmyslových aplikacích, jako jsou například pece, kotle, trouby, atd.