Benzínové čerpadlo na vodu BZP-10

4 116 

Katalogové číslo: 40094 Kategorie:
Značka: IBO

Popis

Benzinové čerpadlo na vodu BZP-10 je ideální nástroj pro čerpání vody na místech, kde nemáme přístup k elektrické energii.
Benzinové čerpadlo na vodu BZP-10 se hodí pro každou domácnost, zemědělství, pro firmy a využití má také v záplavových územích. Čerpadlo je určeno k zavlažování, zvyšování tlaku, čerpání a čerpání vodovodní, podzemní, dešťové vody a chlorované vody v bazénu. Skvělá konstrukce kombinuje malé rozměry a vysokou účinnost.
Čerpadlový prvek v čerpadle byl odléván do litiny, díky čemuž je odolný proti vysokému zatížení a dlouhodobému použití. Všechny komponenty byly namontovány na speciálně přizpůsobený rám vyrobený z ocelových trubek potažených černou ochrannou vrstvou.

Další alternativy

Benzínová čerpadla na vodu IBO - Benzínová čerpadla na vodu IBO jsou vynikající volbou pro přečerpávání vody z různých zdrojů. Tyto čerpadla jsou poháněna benzínovým motorem, což zajišťuje vysoký výkon a spolehlivost. Jsou ideální pro použití v zemědělství, zahradách, při stavbě a dalších aplikacích, kde je potřeba přečerpávat vodu. Podobné produkty: Benzínové čerpadlo na vodu BZP-20, Benzínové čerpadlo na vodu BZP-30, Benzínové čerpadlo na vodu H-BZP-30, Benzínové čerpadlo na vodu H-BZP-20