Ponorné kalové, drenážní čerpadlo MULTI IP 1000 inox

4 980 

Katalogové číslo: 24944 Kategorie:
Značka: IBO

Popis

Ponorné kalové drenážní čerpadlo MULTI IP 1000 inox se používá pro zásobování vodou ze studní, zavlažování. Čerpadlo MULTI IP 1000 inox je určeno pro čerpání čisté vody. Čerpadla této řady jsou určeny pro domácí použití. Nejsou vhodné pro účely, které vyžadují nepřetržitý provoz a na čerpání vody s obsahem abrazivních látek, jako je kal nebo písek. Malá a kompaktní konstrukce umožňuje použití čerpadla ve stísněných a uzavřených prostorách.
Výhodou čerpadla MULTI IP 1000 inox je, že výtlak se nachází v horní části čerpadla.
Dobrá rada zkušeného prodejce 🙂
Ponorné čerpadlo MULTI IP 1000 inox je výborná volba pro přímé, běžné polévání ze studny, nebo pro přívod vody do různých nádrží pro domácnosti nebo zahrádkáře.

Další alternativy

Drenážní kalové čerpadla IBO - Drenážní kalová čerpadla IBO jsou ideální pro čerpání kalu, bahna a odpadních vod. Tyto výkonné čerpadla jsou navržena pro použití v domácích i průmyslových aplikacích a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, aby vydržely dlouhou dobu. S vysokou kapacitou a snadnou údržbou jsou drenážní kalová čerpadla IBO skvělou volbou pro vaše… Podobné produkty: Ponorné kalové, drenážní čerpadlo 50 KBFU – 0,45, Ponorné kalové čerpadlo IBO WQF 180, Ponorné drenážní čerpadlo IPC 550, Ponorné kalové, drenážní čerpadlo 50 KBFU – 2,2