Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55

3 732 

Katalogové číslo: 38292 Kategorie:
Značka: IBO

Popis

Ponorné 3 "(třípalcová) vřetenové čerpadlo SQIBO – 0,55 je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo s širokou škálou použití.
Použití:
Je určeno pro čerpání pitné a užitkové vody. Praktické a veľastranné využití ponorného čerpadla SQIBO – 0,55 je možné hlavně díky jeho rozměrům.
Toto úzké čerpadlo lze použít i do velmi úzkých vrtů. Ponorné čerpadlo je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad. Ponorné čerpadlo SQIBO – 0,55 se výborně hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Tím, že je toto ponorné čerpadlo vřetenové, dokáže nasát a přečerpat i vodu s malým obsahem písku, či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.

Další alternativy

Ponorná čerpadla na vodu IBO - Ponorná čerpadla na vodu IBO jsou kvalitní a spolehlivá zařízení pro čerpání vody z hloubek a studní. Nabízíme široký výběr ponorných čerpadel různých výkonů a velikostí, která jsou ideální pro domácí i průmyslové použití. S IBO ponornými čerpadly na vodu získáte vždy efektivní a spolehlivé řešení pro čerpání vody. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 2,5" STM 24 – RTS, Ponorné čerpadlo 4 SD 8-20 / 400V – RTS, Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,75, Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,37