Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,37

3 447 

Katalogové číslo: 38294 Kategorie:
Značka: IBO

Popis

Ponorné 3 "(třípalcová, průměr je 74mm) vřetenové čerpadlo SQIBO – 0,37 je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo s širokou škálou použití.
Použití:
Ponorné vřetenové čerpadlo 3 – SQIBO – 0,37 je určeno k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické a veľastranné využití ponorného čerpadla SQIBO – 0,37 je možné hlavně díky jeho rozměrům. Toto úzké čerpadlo lze použít i do velmi úzkých vrtů.
Ponorné čerpadlo je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad. Ponorné čerpadlo SQIBO – 0,37 se výborně hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Tím, že toto ponorné čerpadlo je vřetenové, je možné jej použít i do čerstvých a nových studní či vrtů. Dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.
Výhody pro uživatele:
V případě, že je vřetenové čerpadlo použito ve vrtu nebo v studni, která obsahuje abrazivní látky, může se stát, že po čase se vřeteno oděru a čerpadlo ztratí tlak. V takovém případě se na čerpadle vymění celá mechanika – celý set: vřeteno, rotor, stator. Jelikož je daný set spotřební materiál, který může někde vydržet bez poškození roky a jinde zase méně – podle použití, záruka se vztahuje pouze na práci výměny. 

Další alternativy

Ponorná čerpadla na vodu IBO - Ponorná čerpadla na vodu IBO jsou kvalitní a spolehlivá zařízení pro čerpání vody z hloubek a studní. Nabízíme široký výběr ponorných čerpadel různých výkonů a velikostí, která jsou ideální pro domácí i průmyslové použití. S IBO ponornými čerpadly na vodu získáte vždy efektivní a spolehlivé řešení pro čerpání vody. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 3,5" SC 3-25 400V – RTS, Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,75, Ponorné čerpadlo 4 SDm 2-12 – RTS, Ponorné čerpadlo 6SD 25/7 – RTS