Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-18

6 984 

Katalogové číslo: 38664 Kategorie:
Značka: IBO

Popis

Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-18 má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-18 s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových či čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné na zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití a zavlažování či postřikování vodou.

Hydraulická část čerpadla IBO SDM 3-18 je od motoru oddělená (čerpadlo není postavené jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo snadno demontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) nemusí být nákladná a je především rychlá což je při případné poruše velkou výhodou.
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.

Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-18 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Při použití čerpadla do nové/čerstvé studni nebo vrtu doporučujeme použít dezinfekci.
Aplikací dezinfekce PolyWELL pomůžete vodnímu zdroji regenerovat se a vyčistit se.

Další alternativy

Ponorná čerpadla na vodu IBO - Ponorná čerpadla na vodu IBO jsou kvalitní a spolehlivá zařízení pro čerpání vody z hloubek a studní. Nabízíme široký výběr ponorných čerpadel různých výkonů a velikostí, která jsou ideální pro domácí i průmyslové použití. S IBO ponornými čerpadly na vodu získáte vždy efektivní a spolehlivé řešení pro čerpání vody. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 3,5 "SC 2-18 400V – RTS, Ponorné čerpadlo SKM 200, Ponorné čerpadlo 4 SD 10-17 / 400 V – RTS, Ponorné čerpadlo 3" STM 28 – RTS