Ponorné čerpadlo 4 SDm 2-12 – RTS

6 236 

Katalogové číslo: 39266 Kategorie:
Značka: IBO

Popis

Ponorné čerpadlo 4 SDM 2-12 má zvýšeou ondolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RST znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku)
Ponorné čerpadlo 4SDm 2-12 s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových či čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné na zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití a zavlažování či postřikování vodou.
Hydraulická část čerpadla 4 SDM 2-12 je od motoru oddělená (čerpadlo není postavené jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo snadno demontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) nemusí být nákladná a je především rychlá což je při případné poruše velkou výhodou .Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.Ponorné čerpadlo 4 SDM 2-12 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Další alternativy

Ponorná čerpadla na vodu IBO - Ponorná čerpadla na vodu IBO jsou kvalitní a spolehlivá zařízení pro čerpání vody z hloubek a studní. Nabízíme široký výběr ponorných čerpadel různých výkonů a velikostí, která jsou ideální pro domácí i průmyslové použití. S IBO ponornými čerpadly na vodu získáte vždy efektivní a spolehlivé řešení pro čerpání vody. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,75, Ponorné čerpadlo IBO SCM 3-18 – RTS 230V, Ponorné čerpadlo 3Ti-27, Ponorné čerpadlo 4 SD 3-14 / 400V – RTS